Florencie, Toskánsko, perla renesance a velikonoční slavnost ohňů

Florencie, Toskánsko, perla renesance a velikonoční slavnost ohňů

4 - denní zájezd | Itálie

FLORENCIE je klenotem renesance, městem Michelangela a Medicejských, Danteho i Petrarky. Poznáte její architekturu, navštívíte galerie a muzea, potěšíte se v kouzelných zahradách a vychutnáte si atmosféru lázeňského města Montecatini Terme. Zažijete příjemný velikonoční pobyt a mimořádnou velikonoční slavnost s ohňostrojem - Scoppio del Carro. Ve Florencii zůstanete celé dva dny a máte možnost navštívit Galerii Uffizi, která je pro návštěvníka bez rezervace nebo bez mnohahodinového čekání nedostupná. Poznávací zájezd za památkami a uměním, 2 plné dny ve Florencii, zájezd na Velikonoce.
Vyjeďte s námi na jarní zájezd za poznáním, využijte volna státních svátků v době Velikonoc.
(TourOperátor: Mayer & Crocus s.r.o.)

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 1x hotel (2lůž. pokoje) se snídaní
  • průvodce

Výlety

  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 600 Kč)
  • 1x večeře (příplatek: 480 Kč)
  • Záloha na vstup do Galerie Uffizi (nutno rezervovat předem) (příplatek: 500 Kč)
  • Pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)

Program zájezdu

1. den: oodjezd v 17 hodin z Prahy, další možná odjezdová místa dle dohody, přejezd do Itálie.
2. den: FLORENCIE (UNESCO), toskánská metropole a město Michelangela a rodu Medicejských, dopolední prohlídka s místním průvodcem, Santa Maria Novella, Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Michelangelův David, Bargello, Santa Croce, Piazza Duomo, dóm, Giottova kampanila, možnost návštěvy baptisteria a kopule katedrály, galerie Pitti nebo zahrad Boboli, kostel Santa Maria del Carmine a kaple Brancacciů, ubytování v příjemném lázeňském městečku MONTECATINI TERME , možnost večeře za příplatek
3. den: Celodenní FLORENCIE , kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Ponte Vecchio s krámly zlatníků, možnost návštěvy galerie Uffizi (doporučujeme rezervaci) nebo Accademie, kostel Santa Maria del Carmine a kaple Brancacciů, Velikonoce - dopoledne jedinečná velikonoční slavnost Scoppio del Carro - "výbuch vozu" s průvodem v historických kostýmech, zapalováním velikonočního ohně a ohňostrojem, tržnice a atmosféra uliček, možnost večeře, odjezd z Florencie večer, noční přejezd.
4. den: Návrat dopoledne.

Fotogalerie

Florencie-08 Florencie-02 Florencie-07 Florencie-11 Florencie-15 Florencie-23 Florencie-27