Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

8 - denní zájezd | Itálie

- vybrané lanovky v ceně

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.
(TourOperátor: Mayer & Crocus s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

hotel *** s bazénem

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

08.07.19 po 8 dní 11 590 Kč objednej
22.07.19 po 8 dní 11 590 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování v hotelu*** s bazénem
  • 5x polopenzi
  • slevovou kartu (v roce 2018 slevová karta zahrnovala zdarma využití lanovek 4.,5. a 6. den.)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 2000 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Lehká túra v Dolomitech kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO ve východní části pohoří Brenta, nebo pěší výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO. Přejezd na ubytování v údolí VAL DI SOLE .
3. den: Vyhlášené středisko MADONNA DI CAMPIGLIO . Výlet pod mohutnými skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou kolem MONTE SPINALE (2 104 m) s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA.
4. den: Výlet do Národního parku STELVIO z městečka PEJO. Výjezd lanovkou do výšky až 2 800m, turistika pod masivem hory MONTE VIOZ (3 645 m).
5. den: Výlet do oblasti PASSO TONALE . Výjezd lanovkou na PASSO PRESSENA (2 992 m), odtud pěšky podél jezera LAGO DI MONTICELLO, sestup kolem masivu MONTICELLO zpět na Passo Tonale nebo možnost sjet lanovkou.
6. den: Lanovkami z největšího střediska v údolí VAL DI SOLE z MARILLEVY k vrcholu MT.VIGO (2 181 m). Krásná okružní cesta podél několika jezer a kolem masivu hory MT. ZELEDRIA (2 427 m) k chatě PRADALAGO a zpět kolem jezera L. DELLE MALGHETTE k lanovce nebo přímo dolů do Marillevy.
7. den: Výlet do čarokrásné skupiny PRESANELLA , která se vypíná nad střediskem Madonna di Campiglio , výjezd lanovkou k horské chatě 5 LAGHI (2 069 m) a dále pěšky po „cestě 5 jezer“ – např. LAGO LAMBIN, LAGO SERODOLI, LAGO GELATO aj. Sjezd zpět lanovkou nebo sestup nádhernou horskou krajinou zpět do Madonny.
8. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Fotogalerie

Italie - Passo Stelvio 1 IMG_8960 Italie - Passo Stelvia 2 Italie_Passo-Stelvio_louka